O nás

Kdykoliv zodpovíme Vaše technické či obchodní dotazy.

Firma Elektrovlny s.r.o. nabízí jedinečné komplexní služby elektroinstalací, neustále se rozvíjíme a tak za použití nejmodernějších technologií se snažíme poskytovat svým klientům ty nejkvalitnější služby. Náš tým odborných techniků se postará nejen o veškerou legislativu, ale i profesionální montáže a Vy tak budete mít o starosti méně. Kvalitní osvětlení je základem pro precizní práci, snižuje chybovost a napomáhá nejvyšší produktivitě. Instalace fotovoltaické elektrárny nebo zabezpečení Vašeho objektu je prvním krokem k pohodlí a revize je nezbytná pro Vaše bezpečí.

 

Průběh a realizace projektu

 

 1. Schůzka

Náš technik navštíví místo instalace a připraví pro vás nabídku na míru. Prohlídka Vašich prostor je nezbytná pro zvolení vhodné technologie a k zmapování terénu pro všechny elektromontážní práce. Získaná data a informace bude již zpracovávat náš tým, který vytvoří kalkulaci a dále posoudí návratnost investice a vyčíslí úspory snížené instalací zvoleného systému. Obdržíte od nás cenovou nabídku, kterou s Vámi projednáme a doladíme případné změny.

 

 2. Montáž

V případě, že jste se rozhodli pro realizaci právě od nás, navrhneme společně harmonogram prací tak, abychom co nejméně rušili či omezovali provoz Vaší domácnosti/společnosti. Domluvíme se na nejbližším možném termínu instalace. Během montáží je bezpečnost práce samozřejmostí.

 

 3. Finále

Po dokončení veškerých prací s Vámi zůstáváme nadále v kontaktu. Můžete nás zajisté kontaktovat sami, a to v případě jakéhokoliv přání.