Fotovoltaické elektrárny

 

 

Chcete-li snížit účty za elektřinu, je pro Vás FVE skvělé řešení. Slunce je tu přece pro všechny a neposílá faktury!

 

Solární panely lze díky trhu nainstalovat na jakýkoliv typ střechy, a to včetně té ploché. V naší domovině je nejoptimálnější místo pro upevnění panelů orientováno na jih a se šikmou střechou o sklonu 35°. Naši montéři jsou schopni realizovat každou zakázku tak, aby byla efektivní i v případě, že takovéto ideální podmínky umístění panelů nemáte. Z fotovoltaiky budou nejvíce těžit místa s elektrickým vytápěním, tepelným čerpadlem, bazénem nebo elektrickým ohřevem vody. Fotovoltaická elektrárna je vhodná pro rodinné domky i průmyslové objekty.

Instalace FVE sice vyžaduje vstupní investici, která ovšem není tak vysoká, jak se mnoho lidí domnívá, a navíc se Vám bude postupně vracet v podobě poklesu výdajů za elektrickou energii. Co je ale důležité? FVE je vždy na míru pro konkrétního klienta a naši montéři vždy odvedou precizní práci, která bude spolehlivě sloužit především Vám.

 

1. Navrhneme Vám nejvhodnější řešení a poradíme s výběrem komponentů.

 

2. Vyřídíme za Vás veškerou administrativu a nainstalujeme elektrárnu.

 

3. Vysvětlíme Vám, jak ovládat celý systém a mít přehled o výrobě.

 

4. Na komponenty a montáž poskytujeme záruky, takže v případě problémů vše vyřešíme.

 

Nejčastější otázky

 

Jak probíhá údržba solárních panelů?

Pokud mají solární panely dostatečný sklon okolo 30 stupňů, tak není potřeba panely čistit a většina nečistot se smyje při prvním dešti.

 

Vyrábí elektrárna po celý rok?

Ano, ale v každém měsíci se výroba liší podle délky slunečního svitu. V zimě, kdy máme slunečního svitu nejméně, se i výroba se podstatně zmenší.

 

Je potřeba stavební povolení nebo licence na provoz fotovoltaiky?

U elektráren do 10kWp není potřeba licence a ani stavební povolení.

 

Jaké jsou výhody systému s akumulací?

Baterie Vám pomáhají minimalizovat přetoky do sítě a maximum vyrobené elektřiny můžete využít v domácnosti.

Elektřina vyrobená z fotovoltaiky je přednostně využita v objektu a všechna nevyužitá elektřina je dodávána do distribuční sítě.

S některými systémy získáte také částečnou nezávislost na elektřině ze sítě a v případě přerušení dodávek můžete stále využívat elektřinu z baterií.

Zašlete nám poptávku ještě dnes!