Led osvětlení

 

 

Provádíme veškeré dostupné instalace led osvětlení. 

 

Pořiďte si moderní a úsporný způsob jak osvětlit místnosti či exteriér. 

 

Důležité je, do jakého prostoru budete chtít LED použít (zkratka LED pochází z anglického Light - Emitting Diode, česky elektroluminiscenční diodapanely). Do každého prostoru se Vám bude hodit jiný tvar, velikost, barva světla a určitě bude potřeba různý typ uchycení. Dále je potřeba zvolit LED panel s takovým výkonem, který bude poskytovat dostatečné osvětlení vzhledem k velikosti a způsobu využití prostoru. Pro běžné využití v domácnosti je lepší teplé světlo než studené bílé zářivky, které najdou naopak využití v komerčních prostorách. Naopak v ložnici nebo obývacím pokoji si velmi oblíbíte tlumené osvětlení, které Vám umožní příjemnou relaxaci a navodí přínosnou atmosféru. Vhodným doplňkem je také lampa vybavená stmívačem, kde si můžete regulovat intenzitu světla podle aktuální potřeby.

Napětí LED diod se liší podle typu diody, zpravidla se napětí pohybuje v rozmezí 1,5 - 3,5 V. Celková životnost LED produktů se obvykle specifikuje od 30 000 až 80 000 hodin. 

LED osvětlení je doposud nejúspornější technologie, co se světel týče. Je prokázáno, že s ledkou ušetříte až 80 % výdajů za elektřinu oproti klasické žárovce.

 

 

Pomůžeme Vám navrhnout LED osvětlení na míru!

 

Každé LED světlo má své specifické využití a jeho provedení může oživit jakýkoliv prostor... Vždyť reflektory nejsou určené jen pro průmyslové areály...

 

Při použití minimalistických prvků v prostoru se opticky celá místnost zvětší. Namísto stojících a visících lamp zvolte třeba stropní nebo nástěnná svítidla. Konkrétním světlem v určité místnosti lze vytvořit nekonečné množství variant. Světlo do místnosti se Vám například dostane s pomocí kovových dekorací a zrcadel. Tmavé místnosti prosvětlíte rovněž s použitím tlumených světel, které poté světlo rozptylí do okolí.
 
 

Chcete poradit s dalšími možnostmi v osvětlení pokoje, venkovních prostor nebo dekorativního světla? 

Zašlete nám poptávku ještě dnes!