Elektroinstalace

 

 

Zajistíme přepravu elektromontážního vybavení až k Vám a prostřednictvím našich zkušených montérů provedeme odbornou elektroinstalaci!

 

Elektromontážní práce se liší od minimálních zásahů, jako je výměna zásuvky, po rozsáhlejší elektroinstalace, jako je například kompletní elektroinstalace v nově stavěném domě či úplná rekonstrukce bytu nebo jiného objektu. Každý náš technik umí navrhnout a zrealizovat optimální řešení na míru přímo pro Vás.

 

V průběhu plánování zcela nové elektroinstalace je nezbytné mít rámcovou představu o finální podobě interiéru. Důkladně si za včasu rozmyslete, jak chcete, aby Váš dům/byt uvnitř vypadal a jak by měl být vybaven. Myslete hlavně na maličké detaily - třeba na to, kam umístíte TV, kuchyňské spotřebiče, noční stolky s lampičkami, kam dáte PC, lampičku v dětském pokojíčku... Vyhnete se tak "prodlužkám". Zvolte systém elektroinstalace na míru z praktických důvodů! O správném rozdělení na jednotlivé okruhy, správný návrh ochran dle platných předpisů či výběr vhodného rozvaděče se pak postará náš technik!

 

 

Netrapte se složitostmi, od toho jsme tu my!

 

 

Zašlete nám poptávku ještě dnes!